SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
271 545 €
(2 514 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
108 m²
RUA DUARTE SCHUTEL, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan108 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento amplo, ensolarado e muito bem distribuído, com orientação norte e leste. Possui 4 dormitórios, sendo 1 suíte, além de uma espaçosa área so...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA DUARTE SCHUTEL, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Slični oglasi

Slično u inozemstvu