SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
380 489 €
(3 044 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
125 m²
RUA ANTONIO GOMES, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan125 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de alto padrão, situado em andar alto, com 125 m² privativos, localizado no bairro Estreito, em Florianópolis. Posicionado sobre o MAC Sho...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA ANTONIO GOMES, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Slični oglasi

Slično u inozemstvu