SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
129 754 €
(1 777 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
73 m²
Rua Mercúrio, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda na Praia dos Ingleses!

Excelente imóvel com 02 dormitórios, sendo 01 suíte, banheiro social e 02 salas de estar, proporcionando m...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Mercúrio, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu