SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
597 946 €
(3 114 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
192 m²
Rua Bocaiúva, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan192 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 quartos em Centro, Florianópolis com 192m² de área privativa e vista mar deslumbrante. O imóvel possui 3 suítes completas, 5 banheiros, ...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Bocaiúva, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Slični oglasi

Slično u inozemstvu