SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
344 309 €
(4 591 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
75 m²
Rua Felipe Schmidt, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 75m² privativos, localizado no Centro da cidade próximo a supermercados, Top Vision, Ponte Hercílio Luz e a poucos metros da Av. Beira...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rua Felipe Schmidt, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Slični oglasi

Slično u inozemstvu