SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
304 168 €
(2 645 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
115 m²
AVENIDA DOS DOURADOS, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento localizado em Jurerê.

Imóvel com sala de estar e jantar, sacada com churrasqueira, cozinha, área de serviço, escritório, 3 suítes, hidrom...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

AVENIDA DOS DOURADOS, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Slični oglasi

Slično u inozemstvu