SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
239 076 €
(1 117 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
214 m²
Rua Marechal Guilherme, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan214 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Conjunto de salas comerciais com 214 m², localizado em região nobre de Florianópolis.

Excelente oportunidade para investimento: todas as salas estão ...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Marechal Guilherme, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Slični oglasi

Slično u inozemstvu