SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
129 754 €
(2 883 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
45 m²
Rua Felipe Schmidt, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 45m² de área privativa, localizado no Centro da cidade, de frente para o Parque da Luz e Ponte Hercílio Luz. Próximo ao Angeloni e a p...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Felipe Schmidt, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Slični oglasi

Slično u inozemstvu