SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
117 897 €
(2 183 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
54 m²
Rua General Bittencourt, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 54m² de área privativa e 72m² de área total, localizado no Centro de Florianópolis. Dispõe de 3 dormitórios, 1 banheiro e 1 vaga de ga...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua General Bittencourt, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Slični oglasi

Slično u inozemstvu