SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
111 062 €
(1 709 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
65 m²
RUA SANTOS SARAIVA, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no Residencial Mônaco, localizado em Capoeiras, Florianópolis, com 65,31 m² de área privativa, oferecendo conforto, praticidade e ...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA SANTOS SARAIVA, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Slični oglasi

Slično u inozemstvu