SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
111 062 €
(1 543 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
72 m²
RUA OSVALDO CLIMACO, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 72 m² de área privativa, localizado a 300 m da Praia dos Ingleses, em Florianópolis.

O imóvel apresenta sala de estar, cozinha com ar...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA OSVALDO CLIMACO, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Slični oglasi

Slično u inozemstvu