SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
97 391 €
(1 948 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
Rua Luiz Elias Daux, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ótima oportunidade para quem busca conforto, praticidade e uma excelente localização na região do Ingleses Norte. Este apartamento totalmente mobiliad...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Luiz Elias Daux, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Grann Imóveis Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu