Popis ponuda
21
21
21
93 973 €
(904 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
104 m²
Rua Major Costa, Florianópolis
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
104 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
104,35m² de área privativa.
Sala espaçosa.
Ampla cozinha.
3 quartos.
1 banheiro.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
23dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Major Costa, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.