Popis ponuda
21
21
21
63 400 €
(1 441 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
44 m²
Diadema
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
44 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Em Lançamento- Entrega em Julho de 2028.
R$ 372.000,00 o EVO DIADEMA será construído em um terreno de 6.831m², duas torres, 03 e 04 elevadores por t...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Diadema
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.