SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
353 670 €
(2 406 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
147 m²
Rua Urbano Lopes, Curitiba

spavaća sobaatypical
stan147 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Essencial é tudo aquilo que você não vive sem. A 750 metros do jardim Botânico. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévi...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Urbano Lopes, Curitiba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu