SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
223 309 €
(2 900 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
77 m²
Rua José Cadilhe, Curitiba

spavaća sobaatypical
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Quando a arquitetura dá valor à vida, tudo valoriza: o bairro, a rua, o imóvel e a experiência de quem mora, investe e frequenta. Preço e disponibilid...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua José Cadilhe, Curitiba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu