SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
153 784 €
(1 192 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
129 m²
Rua Ponta Grossa, Curitiba

spavaća sobaatypical
stan129 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Belíssimo e espaçoso apartamento tipo garden, no Edifício Floratta do Sol. Que além de possuir localização privilegiada, próximo à serviços comerciais...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Ponta Grossa, Curitiba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu