SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
493 113 €
(2 989 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
165 m²
Rua Manoel Eufrásio, Curitiba

spavaća sobaatypical
stan165 m²
kupaonice2+

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakPločiceTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Manoel Eufrásio, Curitiba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu