SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
288 408 €
(2 800 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
103 m²
Rua Euclides da Cunha, Curitiba

spavaća sobaatypical
stan103 m²
kupaonice2+

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Euclides da Cunha, Curitiba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu