SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
40 997 €
(1 025 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
40 m²
Rua Doutor Danilo Gomes, Curitiba

spavaća sobaatypical
stan40 m²
kupaonice1

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Doutor Danilo Gomes, Curitiba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu