Popis ponuda
17
17
17
90 401 €
(1 291 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
70 m²
Estrada do Embu, Cotia
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
70 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
TERRAÇO D ARTE - Apartamento 70m²
Lindo apartamento com ótimo acabamento, repleto de armários com vista privilegiada para área verde de preservação d...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Estrada do Embu, Cotia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Proinvest Central De Negocios Imobiliarios Ltda
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Proinvest Central De Negocios Imobiliarios Ltda