SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 733 €
(1 027 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
64 m²
Avenida Brasil, Cotia

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento no 2° andar com 3 quartos, quitado e totalmente reformado, mobiliado com planejados de qualidade em todos os ambientes. Conta com persiana...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenida Brasil, Cotia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu