SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
53 621 €
(1 094 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
49 m²
Cotia

spavaća sobaatypical
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 2 quartos, 1 banheiro, sala espaçosa com varanda, cozinha e 1 vaga de garagem, localizado no térreo.O Condomínio Vista Verde está situ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Cotia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu