SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
51 182 €
(1 066 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
48 m²
Cotia

spavaća sobaatypical
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 2 dormitórios, sala ampla em dois ambientes, banheiro, cozinha, lavanderia conjugada e 1 vaga de garagem. O condomínio oferece: Lazer...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Cotia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu