SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
43 084 €
(937 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
46 m²
Estrada do Capuava, Cotia

spavaća sobaatypical
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ótima oportunidade!!! Apartamento novo na planta, 80% das obras concluídas! Localizado no 3º andar, com 46m², 02 dormitórios, sala, cozinha com área d...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Estrada do Capuava, Cotia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu