SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
41 354 €
(880 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
47 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia

spavaća sobaatypical
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento (térreo) 02 dormitórios, banheiro, cozinha, sala com sacada, área de serviço, churrasqueira e 01 vaga de garagem. Com portaria 24 horas, p...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Estrada do Morro Grande, Cotia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu