SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
21 456 €
(715 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
30 m²
Cotia

spavaća sobaatypical
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Esta aconchegante kitnet oferece um ambiente funcional e bem distribuído, com 1 dormitório confortável, sala integrada à cozinha que proporciona prati...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Cotia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu