Popis ponuda
28
28
28
99 954 €
(2 499 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
40 m²
Avenida São Camilo, Cotia
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
40 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento à Venda, MOBILIADO, no Miolo da Granja Viana!
Para quem procura localização e comodidade esse é o apartamento ideal. Perto de tudo que a ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
21dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida São Camilo, Cotia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Proinvest Central De Negocios Imobiliarios Ltda
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Proinvest Central De Negocios Imobiliarios Ltda