SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
205 052 €
(1 497 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
137 m²
Rua Alberto Macchi, Campinas

spavaća sobaatypical
stan137 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Composto por 3 dormitórios, sendo todas suítes, living 2 ambientes com varanda, lavabo,cozinha com armários, área de serviço. 4 banheiros no total. Du...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Alberto Macchi, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu