SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
186 254 €
(1 083 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
172 m²
Rua Doutor Guilherme da Silva, Campinas

spavaća sobaatypical
stan172 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Amplo apartamento com 172m² em localização privilegiada no coração do Cambuí, a poucos metros da Avenida Júlio Mesquita e da Rua Coronel Quirino. O im...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Doutor Guilherme da Silva, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu