SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
173 283 €
(963 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
180 m²
Rua Conceição, Campinas

spavaća sobaatypical
stan180 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente oportunidade! Imóvel com 3 dormitórios, sendo 1 suíte, e 3 banheiros no total, perfeito para quem busca conforto e praticidade no dia a dia....

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Conceição, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu