SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
169 165 €
(2 286 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
74 m²
Rua Luis Otávio, Campinas

spavaća sobaatypical
stan74 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento espetacular no Condomínio Tálipo ? Campinas

Excelente oportunidade! Apartamento de 74 m², com 2 dormitórios (sendo 1 suíte), decorado com...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Luis Otávio, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu