SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
162 175 €
(624 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
260 m²
Rua Coronel Quirino, Campinas

spavaća sobaatypical
stan260 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado no coração do Cambuí, um dos bairros mais desejados de Campinas, este amplo apartamento oferece 260 m² de área útil e muito conforto.

4 do...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Coronel Quirino, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu