SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
114 326 €
(1 566 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
73 m²
Rua Jasmim, Campinas

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no charmoso Bairro Mansões Santo Antônio, em Campinas, localização privilegiada e muito valorizada. Com fácil acesso ao Shopping D...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Jasmim, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu