SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
57 932 €
(1 016 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
57 m²
Rua Barão de Jaguará, Campinas

spavaća sobaatypical
stan57 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à Venda - Edifício Ana Maria Giordano - Campinas/SP

Funcionalidade e praticidade em um só lugar. Este apartamento no Edifício Ana Maria G...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Barão de Jaguará, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu