SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
346 039 €
(2 307 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
150 m²
Rua Santos Dumont, Campinas

spavaća sobaatypical
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos com satisfação este moderno apartamento no bairro do Cambuí, em Campinas. Construído em 2010, este imóvel de 150 m² de área total e 150 m...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Santos Dumont, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu