SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
107 644 €
(1 765 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
61 m²
Rua Barão Geraldo de Resende, Campinas

spavaća sobaatypical
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

apartamento Residencial para venda no botafogo - campinas- SP

Infraestrutura: O imóvel conta com 02 dormitórios, sendo 1 suíte, ambos com armários pl...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Barão Geraldo de Resende, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

OSMAR EMPREENDIMENTOS IMOBILIÁRIOS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu