SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
239 230 €
(3 107 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
77 m²
Rua Coronel Quirino, Campinas

spavaća sobaatypical
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento para Venda e Locação no Cambuí - Sofisticação, Conforto e Lazer Completo

Se você busca um lar moderno, funcional e com localização privil...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Moderni stilOtvoreni dnevni boravakKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Coronel Quirino, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu