SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
112 295 €
(2 202 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
51 m²
Rua Major Sólon, Campinas

spavaća sobaatypical
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Aproveite todo o conforto e praticidade deste charmoso apartamento de 51m², localizado em um dos bairros mais desejados de Campinas. Ideal para quem b...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Major Sólon, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu