SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
94 417 €
(1 523 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
62 m²
Rua José Freitas Amorim, Campinas

spavaća sobaatypical
stan62 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no Una Mansões, localizado no bairro Mansões Santo Antônio em Campinas, uma das regiões com maior potencial de valorização da cida...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua José Freitas Amorim, Campinas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu