Popis ponuda
12
12
12
768 836 €
(6 989 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
110 m²
6a Avenida, Camboriú
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
110 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Já imaginou poder contemplar a beleza do mar sem precisar sair de casa? Então, aproveite esta oportunidade.
Excelente apartamento frente mar com vist...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
6dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
6a Avenida, Camboriú
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2