SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
598 100 €
(4 709 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
127 m²
6a Avenida, Camboriú

spavaća sobaatypical
stan127 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Você está em busca do refúgio perfeito? Este apartamento é tudo o que você sempre sonhou para viver com conforto.
 
Com 127 m² de área privativa, tota...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

6a Avenida, Camboriú
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Brava Norte Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu