Popis ponuda
23 908 €
(613 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
39 m²
Camaçari
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
39 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartamento à venda Residencial Genova Catu de Abrantes 4º andar
More com conforto, boa localização e excelente custo-benefício!
Localização: Ru...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
1dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Camaçari
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2