SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
36 319 €
(773 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
47 m²
Rua Antônio Miguel, Caldas

spavaća sobaatypical
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

IMOVEL PARA VENDA BAIRRO TRANQUILO, NA ZONA SUL DE POÇOS DE CALDAS
COM 02 QUARTOS, SALA E COZINHA CONJUGADOS, BANHEIRO, AREA DE SERVIÇO, GAS ENCANADO...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Antônio Miguel, Caldas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu