SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
162 329 €
(1 047 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
155 m²
RUA DOS CRAVOS, Cabo Frio

spavaća sobaatypical
stan155 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com uma excelente localização disponível para venda no Bairro Algodoal em Cabo Frio!!

Composto por 4 quartos sendo duas suítes, ampla sa...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA DOS CRAVOS, Cabo Frio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Unique Imóveis Cabo Frio

Slični oglasi

Slično u inozemstvu