SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
469 778 €
(4 432 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
106 m²
Avenida Anchieta, Bertioga

spavaća sobaatypical
stan106 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de alto padrão com 3 dormitórios - Módulo 8 - Riviera de São Lourenço.

Detalhes do imóvel:

-106.79 m² área útil;
-3 dormitórios sendo 1 ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenida Anchieta, Bertioga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

AMG Riviera

Slični oglasi

Slično u inozemstvu