SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
83 019 €
(1 694 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
49 m²
RUA JACUI, Belo Horizonte

spavaća sobaatypical
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

OMNIUM RESIDENCE MODERNIDADE, LOCALIZAÇÃO E ALTO POTENCIAL DE VALORIZAÇÃO NO IPIRANGA
Um empreendimento pensado para quem busca praticidade, confort...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PločiceKuhinjski aparatiSigurnostDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA JACUI, Belo Horizonte
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

DGV Consultoria Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu