SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
99 099 €
(1 739 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
57 m²
Barueri

spavaća sobaatypical
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Alphaville, na Alameda Madeira, próximo à Alameda Rio Negro, Rodovia Castelo Branco, Shopping Iguatemi Alphaville e principais centros empresariais da...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Barueri
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Slični oglasi

Slično u inozemstvu