SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
110 566 €
(2 126 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
52 m²
Alameda Amazonas, Barueri

spavaća sobaatypical
stan52 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de 52mts mobiliado com uma suíte, localizado no centro de Alphaville, excelente infraestrutura com academia, lavanderia, piscina aquecida,...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Alameda Amazonas, Barueri
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Maicon F & G Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu