SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
85 428 €
(1 220 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
70 m²
Rua Marte, Barueri

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de 70m² à Venda – Condomínio Alphaview Características do Imóvel: Sala de estar e jantar ampliada, com excelente iluminação natural, Cozin...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Marte, Barueri
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

CG7 Imoveis Gestão

Slični oglasi

Slično u inozemstvu